Montáž klimatizačných jednotiek

Základom klimatizačného zariadenia ako funkčného celku je vonkajšia klimatizačná jednotka, vnútorná klimatizačná jednotka a potrebné prepojovacie potrubie vrátane kabeláž medzi týmito dvomi jednotkami. Pred montážou klimatizačného zariadenia sa snažíme zákazníkovi objasniť výhody konkrétnych modelov klimatizačných jednotiek, správne umiestnenie v priestore s možnosťou podpovrchovej montáže (čo obsahuje stavebné úpravy, frézovanie potrebných drážok), ako aj montáž jednotky na povrch (s použitím PVC žľabov, bez zásahu do steny).

Bežná montáž trvá v priemere 5 - 6 hodín a vykonávajú ju dvaja montážnici. Predávame klimatizačné jednotky viacerých výrobcov ako sú Daikin, Samsung, Mitsubishi, Toshiba,LG, Panasonic, Vivax a iné.

Dnešné moderné klimatizačné jednotky okrem základných funkcií čo je chladenie, kúrenie, odvlhčovanie a ventilátor disponujú aj inými funkciami. Obľúbené funkcie klimatizácií sú napr. wifi diaľkový ovládač klimatizácie ( diaľkové ovládanie jednotky aj mimo domova ), 3D distrubúcia vzduchu ( lamely klimatizácie smerujú chladný vzduch nie len do strán, ale aj hore a dole ), plazmový yonizer (zariadenie ktoré v klimatizácií ničí škodlivé baktérie) a rôzne iné.

Každému zákazníkovi vytvoríme cenovú ponuku na mieru, teda nieje možné povedať dopredu čo bude inštalácia stáť ak sme nevideli miesto realizácie, je možný len predbežný odhad. Pre predstavu ak by ste si vybrali klimatizačné zariadenie v hodnote 650 euro a montáž je štandardná do 3m potrubia, cena montáže vrátane zariadenia by bola cca 950 euro.

Na každé inštalované zariadenie dávame okrem záruky na stroj aj záruku na správne vykonanú montáž.

Pravidelne sa školíme u distribútorov konkrétnych značiek, teda máme všetky potrebné znalosti pre vykonanie správnej inštalácie, alebo aj servisu zariadenia. Každý výrobca doporučuje ročný servis po uvedení zariadenia do prevádzky z dôvodu dodržania záručnej doby. Pri servise zariadenia kontrolujeme potrebné parametre chladiaceho média a správnu funkčnosť zariadenia a zároveň riadne vyčistíme výparník zariadenia od možných pliesni  za pomoci špeciálnych prostriedkov.

Viacej informácií Vám poskytneme v prípade otázok buď telefonicky, alebo na mailovej adrese.

Klimatizačné zariadenia sa v dnešnej dobe globálneho otepľovania a vysokého nároku na komfort, stávajú samozrejmosťou ktorá Vám spríjemní život. Preto aj vy neváhajte a nechajte si poradiť aká jednotka by bola pre Vás vhodná. 

 

Rýchlosť zaručená
99% šťastie klientov
5 rokov záručná doba
Špičkové spracovanie
Len najlepšie značky